Велокомпьютер / спидометр Sunding SD-579 (1008-912-00)
Фото 2 |
Sunding SD-579
Тип:беспроводной
Дисплей:4 строчный, с подсветкой
Статистика:скорость, дистанция
Датчики:термометр
Все характеристики
Характеристики SD-579
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sunding 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sunding.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Sunding SD-579
Все цены 10 →Цикл-комп'ютер бездротового одометра Спідометр 27 Функції SD-579C з кнопко | 804 грн. |
Велокомп'ютер бездротовий SunDing SD - 579C одометр спідометр 27 функцій з | 810 грн. |
Велокомп'ютер SunDING бездротовий одометр спідометр 27 функцій SD-579C з к | 1 290 грн. |
Велокомп'ютер бездротовий одометр спідометр 27 функцій SD-579C з кнопкою | 810 грн. |
Велокомпьютер бездротової SunDing SD-579C одометр спідометр 27 функцій з к | 884 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →