SSD Transcend SSD220Q TS1TSSD220Q 1 ТБ
Видео 2 |
Transcend TS1TSSD220Q 2020 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Transcend 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Transcend.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Transcend SSD220Q TS1TSSD220Q 1 ТБ
Все цены 14 →SSD накопичувач Transcend SSD220Q 1 TB (TS1TSSD220Q) SSD220Q 1 TB (TS1TSSD | 2 965 грн. |
SSD накопитель Transcend SSD220Q 1 TB (TS1TSSD220Q) TS1TSSD220Q | 2 810 грн. |
SSD накопичувач Transcend SSD220Q 1 TB (TS1TSSD220Q) | 3 402 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 1 Тб SATA Transcend (TS1TSSD220Q) | 2 880 грн. |
SSD-накопичувач Transcend SSD220Q 1 TB (TS1TSSD220Q) | 2 813 грн. |
eще 9 предложений
Придбав для заміни, а точніше розширення місця на ноутбуці, бо 240 не вистачає, тож ще взяв кишеню в яку встановив старий ссд, а в головне гніздо встановив новий ссд, тепер більше 700 Гб вистачає, звичайно грати в ARK, Rust і інші проекти для яких потрібно 150+ Гб місця на диску не буду, гарантія від виробника 3 роки, але якщо не буде ретроградного Меркурія то пропрацює і більше 5, в мене перезапис даних не 10 Тб на рік тому буде стояти до оновлення ноуту, так як є переносний ссд то варіант підключення такого ссд за допомогою перехідника юсб - САТА можна використовувати як переносний ссд, але краще за призначенням використовувати в середині пк Співвідношення ціна/якість, компанія робить якісні ссд, перевірені часом моделі, корпус зроблений з якогось легкого сплаву отже буде краще відводити тепло(в старому ссд корпус пластиковий), швидкість читання/запису вища ніж в будь якого HDD, тому якщо думаєте оновлюватись на ссд то не думайте, хочаб система та програми будуть на ссд, просто життя буде краще від швидкості завантаження програм та системи при включенні комп'ютера, фото зробити не можу тому що він в середині ноута, але є коробка))) але ні чим не відрізняється від фото на сторінці недоліків не бачу, працює добре, якщо все ж станеться щось то гадаю виробник дотримається гарантії і все замінить, все що заявлено в описі відповідає дійсності Богдан Коваль: пользуюсь Transcend TS500GSSD220Q несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Transcend SSD220Q TS1TSSD220Q
Цены на Transcend SSD220Q TS1TSSD220Q |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220Q TS500GSSD220Q 500 ГБ | от 1 721 грн. | 49 предложений | ||
Transcend SSD220Q TS1TSSD220Q 1 ТБ | от 2 810 грн. | 14 предложений | ||
Transcend SSD220Q TS2TSSD220Q 2 ТБ | от 5 533 грн. | 30 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →