Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Tres

Змішувач Tres BM 139168

Фото - Змішувач Tres BM 139168
Фото 4
Tres BM 139168
Колір
Призначеннядля прийняття душу
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Виливнемає
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Душ / ванна
Ручний душ (душова лійка)1 режим
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
Глибина конструкції155 мм
Країна походження брендуІспанія
Гарантія виробника5 років
Дата додавання на E-Katalogвересень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tres 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tres.

Купити Tres BM 139168

TRES Tres BM 139168

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 869 грн.

Змішувач для душу одноважільний TRES BM 139168 хром латунь з душовим набором 000004319 gz-000004319

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 709 грн.

Смеситель для душа Tres BM 139168 000004319

Смеситель для душа Tres (Tres Spain) BM-139168 (01716702) Характеристики :Производитель : TresКоллекция : BMМодель : 139168 (... ще01716702)Страна производителя : ИспанияНазначение : смеситель для душаВид монтажа : Настенный, на 2 выходаИзлив - без изливаТип смесителя - однорычажныйКартридж - керамическийКомплектация:- ручной душ с антиизвестковым покрытием и регулируемым держателем - шланг с двойной
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 582 грн.

Змішувач для душа Tres BM 139168, Хром

Маркетплейс: MAUDAU  Aquafavorit З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для душу одноважільний TRES BM 139168 хром латунь з душовим набором 000004319

Маркетплейс: Rozetka.ua  LATERNO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 902 грн.

Динаміка цін на Tres BM 139168