Конвектор Uden-S 150 0.157 кВт
Uden-S 150 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Uden-S 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Uden-S.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Uden-S 150 0.157 кВт
Все цены 21 →Uden-S Uden-S UDEN-150 | 2 170 грн. |
Металокерамічний обігрівач UDEN-S, UDEN-150 інфрачервоний настінний, плінт | 2 170 грн. |
Керамічний електронагрівальний теплий плінтус UDEN-S UDEN-150 | 2 170 грн. |
Прилад електричний UDEN 150 Стандарт | 2 170 грн. |
Металокерамічний обігрівач UDEN-150 теплий плінтус | 2 170 грн. |
eще 16 предложений
Видеообзоры
Модификации Uden-S 150
Цены на Uden-S 150 |
---|---|---|---|---|
Uden-S 100 0.105 кВт | от 1 690 грн. | 22 предложения | ||
Uden-S 150 0.157 кВт | от 2 050 грн. | 24 предложения | ||
Uden-S 200 0.21 кВт | от 2 360 грн. | 25 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →