Сковорода Unique UN-5103 22 см
![]() |
Unique UN-5103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Unique UN-5103
| Ціни на Unique UN-5103 |
|---|---|---|---|---|
| Unique UN-5102 20 см | від 449 грн. | 19 пропозицій | ||
| Unique UN-5103 22 см | від 555 грн. | 19 пропозицій | ||
| Unique UN-5104 24 см | від 578 грн. | 17 пропозицій | ||
| Unique UN-5105 26 см | від 908 грн. | 6 пропозицій | ||
| Unique UN-5106 28 см | від 604 грн. | 12 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →