Сковорідка Unique UN-5136 26 см
Фото 5 |
Unique UN-5136 |
|
Підходить для всіх видів плит
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5136 26 см
Усі ціни 9 →Сковорода UNIQUE 26см (UN-5136 Dark Granite) міцна | 794 грн. |
Сковорода UNIQUE 26см (UN-5136 Dark Granite) Міцна | 777 грн. |
Сковорода надійна UNIQUE 26см (UN-5136 Dark Granite) | 777 грн. |
Сковорода 26 см граніт UNIQUE UN-5136 Антипригарна гранітна сковорода | 958 грн. |
Сковорода з алюмінію з гранітним антипригарним покриттям UNIQUE 26см (UN-5 | 777 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Unique UN-5136
Ціни на Unique UN-5136 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5132 18 см | від 459 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5133 20 см | від 373 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5134 22 см | від 518 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5135 24 см | від 470 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5136 26 см | від 679 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →