Сковорідка Unique UN-5104 24 см
Фото 4 |
Unique UN-5104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5104 24 см
Усі ціни 11 →Сковорода Unique Un 5104 24 см зі скляною кришкою | 714 грн. |
Сковорода антипригарна з бакелітовою ручкою UNIQUE UN-5104 24 см без кришк | 790 грн. |
Сковорода Unique Un 5104 24 см Сіра | 699 грн. |
Сковорода UNIQUE UN-5104 24 см, сірий граніт. Антипригарна з бакелітовою р | 710 грн. |
Сковорода зі скляною кришкою Unique Un 5104 24 см | 699 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Unique UN-5104
Ціни на Unique UN-5104 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5102 20 см | від 490 грн. | 12 пропозицій | ||
Unique UN-5103 22 см | від 547 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5104 24 см | від 620 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5105 26 см | від 689 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →