Сковорідка Unique UN-5133 20 см
Фото 5 |
Unique UN-5133 |
|
Підходить для всіх видів плит
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5133 20 см
Усі ціни 13 →Сковорода UNIQUE UN-5133 високоякісна 20 см | 523 грн. |
Антипригарна сковорода 20 см UNIQUE UN-5133 темно-гранітного кольору | 497 грн. |
Сковорода міцна UNIQUE UN-5133 20 см | 512 грн. |
Сковорода антипригарна 20 см темний граніт UNIQUE UN-5133 | 591 грн. |
Сковорода UNIQUE UN-5133 20 см. без кришки, стійка до подряпин і відколів | 469 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Unique UN-5133
Ціни на Unique UN-5133 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5132 18 см | від 459 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5133 20 см | від 373 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5134 22 см | від 518 грн. | 10 пропозицій | ||
Unique UN-5135 24 см | від 470 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5136 26 см | від 679 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →