Сковорідка Edenberg EB-9164 20 см
Фото 5 |
Edenberg EB-9164 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-9164 20 см
Усі ціни 12 →EDENBERG EB-9164 | 608 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-9164 20 см | 666 грн. |
Сковорода Edenberg 20 см з гранітним покриттям та кришкою (EB-9164) | 599 грн. |
Сковорода з кришкою із гранітним антипригарним покриттям 20 см Edenberg EB | 634 грн. |
Сковорода універсальна Edenberg EB-9164 20 см | 634 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Edenberg EB-9164
Ціни на Edenberg EB-9164 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-9164 20 см | від 540 грн. | 12 пропозицій | ||
Edenberg EB-9165 22 см | від 594 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-9166 24 см | від 650 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-9167 26 см | від 624 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-9168 28 см | від 825 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →