Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Verbatim

SSD Verbatim Pocket SSD 32194 2 TB

Фото - SSD Verbatim Pocket SSD 32194 2 TB
Відео 1Фото 10
Verbatim 32194
1 TB2 TB
Колір
Тип
зовнішній
Об'єм
2 TB
Роз'єм
USB-C 10Gbps
Тип пам’яті
3D NAND
Зовнішня швидкість запису
1000 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
1000 МБ/с
Гарантія виробника
2 роки
Комплектний кабель
USB-C to USB-C
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
96x45x10 мм
Вага
58 г
Офіційний сайт
verbatim-europe.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2024
Маркування виробника
32194

32195

32196

Ще
32197

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Verbatim Pocket SSD 32194 2 TB

Усі ціни 44 →

Verbatim Зовнішній SSD диск Verbatim Pocket 2TB Black Orange (32197)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
14 599 грн.

Кишеньковий SSD Verbatim з брелком і кріпленням для кабелю– 2 ТБ, чорний/синій 32195

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
14 850 грн.

Verbatim Pocket 2 Tb Red (32196) Ua

Тип накопичувача: портативный / Обсяг: 2 ТБ / Інтерфейс підключення: USB Type-C / Форм-фактор: Portable
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
14 553 грн.

Verbatim Pocket 2 Tb Orange (32197) Ua

Тип накопичувача: портативный / Обсяг: 2 ТБ / Інтерфейс підключення: USB Type-C / Форм-фактор: Portable
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

SSD накопичувач Verbatim Pocket 2 TB Gray (32194)

SSD накопичувач Verbatim Pocket 2 TB Gray (32194) — компактний зовнішній SSD у чорно‑сірому корпусі з ємністю 2 TB, вагою 58... щег і габаритами близько 96×45×10 мм, призначений для швидкого й безпечного перенесення великих обсягів даних. Інтерфейс USB 3.2 Gen 2 (USB‑C) забезпечує пропускну здатність до 10 Gbps і заявлені швидкості читання/запису до 1000 MB/s, що робить пристрій зручним для редагування відео, роботи з фотоархівами й оперативного переміщення файлів між ПК та Mac. Конструкція без рухомих частин підвищує стійкість до вібрацій і ударів, знижує енергоспоживання й шум, а ергономічний корпус з брелоком і тримачем для кабелю забезпечує зручне кріплення й транспортування. У комплекті — USB‑C кабель, чохол та корисне ПЗ для резервного копіювання; сумісність із сучасними ноутбуками й мобільними пристроями робить накопичувач універсальним рішенням для зберігання мультимедіа, проєктів і бекапів.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
13 647 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Verbatim Pocket SSD 32194 2 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Verbatim Pocket SSD 32194

Ціни на Verbatim Pocket SSD 32194
Verbatim Pocket SSD 32190 1 TBвід 5 699 грн.31 пропозиція
Verbatim Pocket SSD 32194 2 TBвід 13 299 грн.44 пропозиції
Відеоогляди