Бойлер Willer EV 100 R Folk
![]() |
Willer EV 100 R Folk |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах

Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Купити Willer EV 100 R Folk
Усі ціни 25 →Водонагрівач Willer EV100R серія FOLK EV100R-FOLK | 6 049 грн. |
| 5 527 грн. |
| 5 555 грн. |
Willer EV100R-FOLK | 5 249 грн. | ![]() |
Бойлер Willer EV100R-FOLK (1.5, 100, Циліндрична, 910, 465, 450, 75, 220 V) | 5 951 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Willer EV 100 R Folk
| Ціни на Willer EV 100 R Folk |
|---|---|---|---|---|
| Willer EV 30 R Folk | від 3 530 грн. | 43 пропозиції | ||
| Willer EV 50 R Folk | від 3 636 грн. | 49 пропозицій | ||
| Willer EV 80 R Folk | від 4 293 грн. | 40 пропозицій | ||
| Willer EV 100 R Folk | від 4 871 грн. | 26 пропозицій | ||
| Willer EV 120 R Folk | від 6 561 грн. | 8 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →