Смартфон ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 24 |
ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
Экран:6.6 ", 2408х1080 (20:9), 400 ppi, 90 Гц
Память:256 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Unisoc Tiger T606
Камера:3 модуля, 50 МП, макро
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:207 г
Может продаваться под названием ZTE Axon 50 Lite.
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ
Все цены 70 →ZTE Blade V50 Design 8/256GB Green | 4 999 грн. |
Смартфон ZTE Blade V50 Design 8/256GB Dual Sim Black Blade V50 Design 8/25ZTE: ідеальний смартфон для будь-яких завдань Смартфон ZTE Blade V50 Design з 6.6-дюймовим FHD+ дисплеєм відтворює кришталево... ещечисте зображення з чудовою деталізацією. Потрійна камера 50 Мп знімає чудові фото з будь-якого ракурсу. Батарея 5000 мАг + швидка зарядка потужністю 22.5 Вт дають змогу вільно користуватися смартфоном весь день. Стильний дизайн та розкішні кольори перетворюють смартфон на аксесуар преміум-класу. Лаконічний та стильний Ознайомтеся з сучасним поглядом на класику, оцініть лаконічну елегантність ZTE Blade V50 Design. Вишукані вигини та ультра-тонкий корпус всього 8.3 мм дозволяють зручно тримати смартфон у руках та забезпечують легку навігацію по екрану. Смартфон виконаний у трьох кольорах, щоб кожен користувач зміг знайти свій ідеальний ZTE Blade. Яскравий безмежний дисплей Дисплей FHD+ діагоналлю 6.6 дюйма з тонкими бічними рамками забезпечує більше місця для ігор, відпочинку та спілкування. Екран займає 90.5% площі передньої панелі, вміщуючи більше деталей. Соковите та контрастне зображення гарантує отримання яскравих вражень і дозволяє з головою поринути у захоплюючу гру чи в перегляд відео. Знімайте більше за допомогою трьох камер Від портретів до ширококутних знімків – фіксуйте кожен момент вашого життя. Знімайте фото з різних ракурсів за допомогою основної камери 50 Мп та наближуйтесь до найдрібніших деталей за допомогою макрокамери. Розмивайте фон, проводьте портретну фотозйомку, знімайте нічні та панорамні фото та отримуйте реалістичні селфі за допомогою 8-мегапіксельно Click.uaС нами 1 год (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | 4 999 грн. |
Смартфон Zte Blade V50 Design 8/256GB Green (UA UCRF)Дисплей: 6.6" IPS LCD (1080 x 2408) / 400 ppi / Процесор: Unisoc T606 (12 nm) Octa-core (2x1.6 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cor... ещеtex-A55) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Тройная 50 Мп (f/1.8) + 2 Мп (f/2.4) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 8 Мп (f/2.0) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 207 г / Операційна система: Android 13 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2023 Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 4 999 грн. |
Смартфон ZTE Blade V50 Design 8/256GB Dual Sim Black Blade V50 Design 8/25ZTE Blade V50 Design Смартфон ZTE Blade V50 Design с 6.6-дюймовым FHD+ дисплеем воспроизводит кристально-чист ШОС нами 5 лет (Киев) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | 4 712 грн. |
ZTE Blade V50 Design 8/256GB Black6.6", 1080 x 2408 pixels, 90 Гц, CPU - UNISOC Tiger T606, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, B... ещеluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, швидке зарядження, чорний Kvshop.com.uaС нами 2 года (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 4 899 грн. |
eще 20 предложений
Серия ZTE Blade, Voyage (средние и бюджетные)Сравнить в таблице →
от 4 160 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАч, 204 г
от 4 011 грн.
6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАч, 184 г
от 4 075 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 207 г
от 3 465 грн.
6.6 ", 267 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 190 г
от 1 903 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модуля, 13 МП, NFC, зарядка: 3200 мАч, 174 г
от 4 407 грн.
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 207 г
от 2 323 грн.
компактный, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАч, 166 г
от 1 487 грн.
компактный, 5 ", 215 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2000 мАч, 143 г
от 3 223 грн.
6.6 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модуля, 13 МП, зарядка: 5000 мАч, 185 г
от 2 100 грн.
6.09 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модуля, 13 МП, зарядка: 3200 мАч, 156 г
от 3 399 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 196 г
от 2 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc SC9863A1, камера: 2 модуля, 13 МП, зарядка: 5000 мАч, 198 г
от 3 638 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАч, 214 г
от 1 696 грн.
компактный, 4.95 ", 196 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 8 МП, зарядка: 2000 мАч, 143 г
от 1 859 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 3000 мАч
от 1 499 грн.
компактный, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 9.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC9832E, камера: 5 МП, NFC, зарядка: 2600 мАч, 160 г
от 3 975 грн.
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАч, 183 г
от 3 627 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 196 г
от 2 499 грн.
6.3 ", 178 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, NFC, зарядка: 3000 мАч, 201 г
от 1 626 грн.
6 ", 179 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗУ 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 2600 мАч, 189 г
Модификации ZTE Blade V50 Design 4G
Цены на ZTE Blade V50 Design 4G |
---|---|---|---|---|
ZTE Blade V50 Design 4G 128 ГБ / 8 ГБ | от 4 075 грн. | 66 предложений | ||
ZTE Blade V50 Design 4G 256 ГБ / 8 ГБ | от 4 407 грн. | 72 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 207 г
от 3 842 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистый Android, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАч, 190 г
от 4 559 грн.
5G, 6.82 ", 252 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистый Android, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Snapdragon 480 5G, камера: 3 модуля, 48 МП, + 5 МП, Wi-Fi 6, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 220 г
от 4 285 грн.
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 192 г
от 4 680 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, защита IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 201 г
от 4 330 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Helio G37, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАч, 190 г
от 4 693 грн.
6.5 ", 270 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистый Android, 256 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5050 мАч, 196 г, без ЗУ
от 5 199 грн.
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 48 МП, Wi-Fi 5, зарядка: fast charge, 6000 мАч, 214 г
от 3 999 грн.
6.5 ", 270 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Unisoc Tiger T618, камера: 3 модуля, 50 МП, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 200 г
от 4 699 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Helio P70, камера: 3 модуля, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5150 мАч, 195 г
от 4 222 грн.
6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗУ 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модуля, 50 МП, замедленная съемка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 194 г
от 4 225 грн.
6.7 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗУ 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модуля, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАч, 195 г