Brit Premium Kitten Chicken 800 g
Photos 5 |
Brit Premium Kitten Chicken 800 g |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Brit 2024 - new products, best sales and most actual models Brit.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Brit Premium Kitten Chicken 800 g
All prices 8 →Brit Premium by Nature Cat Kitten з куркою 0,8 кг (8595602553037)Доставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... moreлата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.ua5 year with us (Kyiv) Report | 235 ₴ |
Brit Premium by Nature Cat Kitten з куркою 0,8 кг (8595602553037) | 235 ₴ |
Корм Brit Premium by Nature Cat Kitten сухий з куркою для кошенят 0.8 кгПовнораціонний збалансований сухий корм із курячим м'ясом для кошенят віком від 1 до 12 місяців, а також вагітних і годуючих... moreкішок усіх порід. Дає змогу забезпечити правильне харчування для зростаючого кошеняти та збагатити його раціон необхідними компонентами для формування хорошого імунітету, міцних кісток і сильних м'язів. Чому варто придбати? Куряче м'ясо та рис поставляють до організму цінні білки та вуглеводи, які забезпечують кошеня енергією на цілий день і сприяють правильному та поступовому набору м'язової маси Містить основні вітаміни, мікро- та макроелементи в необхідній кількості для формування високого імунітету, розвитку розумових здібностей, а також росту міцних кісток і зубів у кошеняти Використання корму з підвищеною калорійністю для вагітних і годуючих кішок дає змогу задовольнити потребу їхнього організму у великій кількості поживних речовин і в майбутньому з легкістю перевести потомство на цей раціон Мананолігосаха Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Report | 235 ₴ |
Сухий корм для кошенят Brit Premium by Nature Cat Kitten з куркою 0,8 кг 8Повноцінний корм преміумкласу для кошенят (1–12 місяців), а також для вагітних або годуючих кішок. Смачний і апетитний корм з... moreм’ясом курки та цінними натуральними інгредієнтами для щоденного здорового харчування вашого улюбленця. Особливості корму: Для сильному імунітету з перших днів життя Для правильного зростання, що стане фундаментом здорового і тривалого життя Для розвитку м’язів і міцних кісткок З м’якоттю яблука — натуральним джерелом клітковини З розмарином, гвоздикою, куркумою і цитрусовими — природними антиоксидантами З пребіотиками для делікатного та здорового травлення та для відмінного засвоєння всіх компонентів БЕЗ пшениці БЕЗ сої БЕЗ кукурудзи Енергетична цінність: 3 930 ккал/кг. Склад: Курка дегідрована 40%, рис, курячий жир, горох, лосось дегідрований 4%, сушена яблучна м'якоть, гідролізована куряча печінка 2%, лососеве масло 2%, сушений шпинат 0,5%, мананолігосахар Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 193 ₴ |
Сухий корм для кошенят Brit Premium by Nature Cat Kitten з куркою 800 г (8 | 235 ₴ |
3 more offer(s)
Series Brit Premium
from 1 432 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 2 490 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb (30%), rice, grain, proteins, vitamins, minerals, class: premium
from 1 431 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 1 496 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, for immune system, в составе: chicken (36%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 1 180 ₴
dry food, 8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for immune system, в составе: chicken, rice, cereals, fruits, minerals, vitamins, premium
from 584 ₴
dry food, 3 kg, порода: medium, age: from 2 months, puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 319 ₴
dry food, 1.5 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 640 ₴
dry food, 3 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb (30%), rice, grain, proteins, vitamins, minerals, class: premium
from 1 407 ₴
dry food, 8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 755 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for immune system, в составе: chicken meat meal (45%), rice, cereals, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 80 ₴
wet food, pouches, 0.1 kg, 4 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, premium
from 493 ₴
dry food, 3 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, for immune system, в составе: chicken (36%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 323 ₴
dry food, 1.5 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for immune system, for kidneys, в составе: chicken, cereals, rice, vegetables, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 940 ₴
dry food, 15 kg, порода: giant, age: puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 38 ₴
wet food, pouches, 0.08 kg, 1 pcs, age: adult, appointment: everyday, в составе: 74% meat and meat by-products, 8% trout and fish by-products, premium
from 409 ₴
dry food, 3 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 1 420 ₴
dry food, 8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for immune system, for kidneys, в составе: chicken, cereals, rice, vegetables, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 588 ₴
dry food, 15 kg, порода: large, age: adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for heart, for joints, в составе: chicken (40%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 38 ₴
wet food, pouches, 0.08 kg, 1 pcs, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, в составе: beef, premium
from 824 ₴
dry food, 8 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
Brit Premium Kitten Chicken configurations
Price for Brit Premium Kitten Chicken |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Kitten Chicken 300 g | from 100 ₴ | 10 offers | ||
Brit Premium Kitten Chicken 800 g | from 193 ₴ | 9 offers | ||
Brit Premium Kitten Chicken 1.5 kg | from 249 ₴ | 15 offers | ||
Brit Premium Kitten Chicken 8 kg | from 1 492 ₴ | 13 offers |
We recommendCompare using chart →
from 193 ₴
dry food, 0.4 kg, age: kittens, young, appointment: everyday, diet, pregnant, lactating, for skin and coat, hypoallergenic, for kidneys, в составе: duck, turkey, beef, vegetables, herbs, cereals, vitamins, minerals, premium
from 100 ₴
dry food, 0.3 kg, age: kittens, young, appointment: everyday, pregnant, lactating, в составе: chicken 40%, rice, fat, peas, salmon, butter, spinach, chicken liver, premium
from 230 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 1 month, kittens, young, adult, appointment: everyday, pregnant, lactating, hypoallergenic, в составе: duck, super premium
from 230 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 1 month, kittens, young, adult, appointment: everyday, pregnant, lactating, hypoallergenic, в составе: beef, super premium
from 201 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 1 month, kittens, young, adult, appointment: everyday, pregnant, lactating, hypoallergenic, for immune system, в составе: salmon, fat, peas, chickpeas, butter, chicken liver, flax seeds, apples, super premium
from 250 ₴
dry food, 0.3 kg, age: kittens, young, adult, appointment: everyday, pregnant, lactating, в составе: cod, potatoes, butter, shrimp, pumpkin, herring, carrots, flour, melon, super premium
from 179 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 1 month, kittens, young, adult, appointment: everyday, diet, pregnant, lactating, for immune system, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 182 ₴
dry food, 0.3 kg, age: kittens, young, adult, appointment: everyday, diet, pregnant, lactating, dental care, for kidneys, в составе: chicken and turkey meat, cereals, fish, proteins, vegetables, super premium
from 153 ₴
dry food, 0.4 kg, age: kittens, young, adult, appointment: everyday, pregnant, lactating, for immune system, в составе: poultry meat 44%, rice, corn gluten, corn, poultry fat, super premium
from 230 ₴
dry food, 0.34 kg, age: kittens, young, adult, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: herring, saithe, flounder, hake, legumes, vegetables, fruits, holistic
from 1 699 ₴
dry food, 10 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: sterilized, в составе: salmon, chicken, corn, rice, premium
from 690 ₴
dry food, 2 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, hypoallergenic, в составе: duck, vegetables, salmon, chicken, proteins, fruits, minerals, vitamins, super premium