Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa 2E-2607
Відео 14 | від 13 043 до 14 773 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:480 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Alfa 67
Характеристики
2E Rational Alfa 2E-2607 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Alfa 2E-2607
Сортувати
2E Rational (2E-2607) | 13 471 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-2607) | 13 043 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-2607) | 13 043 грн. |
2E Rational (2E-2607) | 13 209 грн. |
2E Rational (2E-2607) | 13 226 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо