Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa 2E-3547
Відео 14 | від 17 051 до 19 313 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 3, 3200G, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 8 Накопичувач:240 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Rational Alfa 54
Характеристики
2E Rational Alfa 2E-3547 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Alfa 2E-3547
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-3547) | 17 051 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-3547) | 17 051 грн. |
2E Rational (2E-3547) | 17 269 грн. |
Компьютер 2E Rational AMD R3-3200G, 8Gb, F240GB, UMA, A320, E183, 400W, Wi | 17 399 грн. |
2E Rational (2E-3547) | 17 269 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо