Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming 2E-9323
Відео 30Фото 7 | від 40 581 до 45 454 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 13400F, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming 64
Характеристики
2E Complex Gaming 2E-9323 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming 2E-9323
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9323) | 40 581 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9323) | 40 581 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-13400F/H610/16/480F | 41 409 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9323) 2E-9323 | 41 099 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i5-13400F/H610/16/480F+1000 | 41 409 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо