Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5141
Фото 9 | від 19 401 до 27 406 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5141 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5141
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5141) | 19 992 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5141) | 19 992 грн. |
2E Integer (2E-5141) | 20 239 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/4/480F/NVD1030 | 20 399 грн. |
2E Integer (2E-5141) | 20 239 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо