Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5163
Фото 9 | від 21 638 до 29 696 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:120 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5163 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5163
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5163) | 21 638 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5163) | 21 638 грн. |
2E Integer (2E-5163) | 21 919 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i3-10100F/H510/16/120F/NVD103 | 22 079 грн. |
2E Integer (2E-5163) | 21 919 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо