Персональний комп'ютер 2E Integer 2E-5281
Фото 9 | від 21 316 до 30 107 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації 2E Integer 284
Характеристики
2E Integer 2E-5281 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Integer 2E-5281
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Integer (2E-5281) | 21 942 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Integer (2E-5281) | 21 942 грн. |
2E Integer (2E-5281) | 22 219 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Integer Intel i5-10400/H510/16/512F/int/Win | 22 389 грн. |
2E Integer (2E-5281) | 22 219 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо