Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7534
Фото 11 | від 17 278 до 24 411 грн. Порівняти ціни 11 → |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7534 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7534
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7534) | 17 796 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7534) | 17 796 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i3-10100F/H510/8/1000F/NVD1030- | 18 159 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7534) 2E-7534 | 18 029 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/8/1000F/NVD1030-2/FreeDos/G2107/500W 2E-7 | 18 159 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо