Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7623
Фото 11 | від 18 194 до 25 703 грн. Порівняти ціни 12 → |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7623 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7623
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7623) | 18 737 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7623) | 18 737 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F/NVD730-2 | 19 119 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7623) 2E-7623 | 18 979 грн. |
ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F/NVD730-2/FreeDos/G2107/500W 2E-76 | 19 119 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо