Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7540
Фото 11 | від 16 987 до 24 000 грн. Порівняти ціни 13 → |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7540 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7540
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7540) | 17 492 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7540) | 17 492 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/480F/NVD1030- | 17 849 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7540) 2E-7540 | 17 719 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/16/480F/NVD1030-2/FreeDos/G2107/500W 2E-7 | 17 849 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо