Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa 2E-9284
Фото 7 | від 33 859 до 37 918 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 13400F, 1.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3050, 8 ГБ Накопичувач:512 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Runa 75
Характеристики
2E Complex Gaming Runa 2E-9284 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Runa 2E-9284
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9284) | 33 859 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9284) | 33 859 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-13400F/H610/16/512F | 34 549 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9284) 2E-9284 | 34 289 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i5-13400F/H610/16/512F/NVD3 | 34 549 грн. |
2E Complex Gaming (2E-9284) 2E-9284 | 33 915 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-13400F/H610/16/512F/NVD3 | 34 549 грн. |
2E 2E-9284 | 37 918 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-13400F/H610/16/512F/NVD3 | 36 305 грн. |
Закрити
7 листопада 2022, 22:47
Здравствуйте, есть ли возможность поставить еще один диск? #
ssd,m2 или hdd сколько и какие можно поставить?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
вопрос по 2E-3190 и 2E-2361
и ещё вопрос, термопаста наносится перед отправкой?
Рекомендуємо