Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo 2E-9339
Відео 1Фото 6 | від 37 337 до 51 189 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Core i5, 12400F, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 55
Характеристики
2E Complex Gaming Calleo 2E-9339 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Calleo 2E-9339
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9339) | 37 337 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9339) | 37 337 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9339) | 37 809 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/B660/16/1000 | 38 099 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9339) | 37 809 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо