Мишка
A4Tech Fstyler FG16CS Air
Фото 16 |
A4Tech Fstyler FG16CS Air |
|
Функція Air Mouse дозволяє використовувати мишку як мультимедійний контролер.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Fstyler FG16CS Air
Усі ціни 60 →Миша бездротова A4Tech Fstyler FG16CS Air Black | 599 грн. |
Мышь A4Tech FG16CS Air Wireless Black (FG16CS Air Black) | 662 грн. |
Мишка A4Tech FG16CS Air Wireless Black (FG16CS Air Black) | 690 грн. |
Миша A4Tech Fstyler FG16CS Wireless Silent Air White | 599 грн. |
A4Tech FG16CS Air White | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →