Мишка
A4Tech Fstyler FB26CS Air
Фото 13 |
A4Tech Fstyler FB26CS Air |
|
Функція Air Mouse дозволяє використовувати мишку як мультимедійний контролер.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Fstyler FB26CS Air
Усі ціни 96 →Мышь A4Tech FB26CS Air Wireless/Bluetooth Cafe Latte | 596 грн. |
Мишка A4Tech FB26CS Air Wireless/Bluetooth Smoky Grey | 642 грн. |
Мышь беспроводная A4Tech Fstyler FB26CS Air Cafe Latte FB26CS Air (Cafe La | 649 грн. |
Миша бездротова A4Tech Fstyler FB26CS Air Icy White FB26CS Air (Icy White) | 610 грн. |
A4Tech FB26CS Air Wireless/Bluetooth Icy White | 649 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →