Мишка
A4Tech Fstyler FG10CS Air
Фото 31 |
A4Tech Fstyler FG10CS Air |
|
Функція Air Mouse забезпечує два режими використання (Desk+Air), перетворюючи мишу на мультимедійний контролер простим підняттям її у повітря.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech Fstyler FG10CS Air
Усі ціни 113 →Мышь беспроводная A4Tech Fstyler FG10CS Air Cafe Latte FG10CS Air (Cafe La | 549 грн. |
Миша бездротова A4Tech Fstyler FG10CS Air Stone Grey FG10CS Air (Stone Gre | 517 грн. |
Миша A4Tech Fstyler FG10CS Air Wireless USB Stone Grey | 549 грн. |
Мышь беспроводная A4Tech Fstyler FG10CS Air (Stone Grey), USB, цвет черный | 522 грн. |
A4Tech Fstyler FG10CS Air Stone Grey | 549 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →