Монітор Acer Nitro QG240YH3bix 23.8 " чорний (UM.QQ0EE.301)
Фото 4 |
Acer Nitro QG240YH3bix 23.8 " чорний
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:TN+film, відгук 4 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Acer Nitro QG240YH3bix 23.8 " чорний
Усі ціни 7 →Монітор Acer Nitro QG240YH3BIX (UM.QQ0EE.301)Покриття екрану: матовое / Формат зображення: 16:9 / Тип РК-матриці: VA / Роздільна здатність: Full HD (1920x1080) / Час реак... щеції, мс: 4 / Кут огляду, гор / верт: 178 ° / 178 ° / Роз'єми: Выход на наушники, VGA, HDMI / Частота оновлення екрану, Гц: 100 / Діагональ: 23.8" Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 462 грн. |
Монитор Acer Nitro QG240YH3BIX (UM.QQ0EE.301)Покрытие экрана: матовое / Формат изображения: 16:9 / Тип ЖК-матрицы: VA / Разрешение: Full HD (1920x1080) / Время реакции, м... щес: 4 / Угол обзора, гор / верт: 178 ° / 178 ° / Разъемы: Выход на наушники, VGA, HDMI / Частота обновления экрана, Гц: 100 / Диагональ: 23.8" ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 462 грн. |
Acer Nitro QG240YH3BIX (UMQQ0EE301)Основные МодельUM.QQ0EE. Megadom.netЗ нами 7 років (Дніпро) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 5 260 грн. |
Монітор Acer Nitro QG240YH3BIX (UM.QQ0EE.301) Nitro QG240YH3BIX (UM.QQ0EE. | 5 624 грн. |
ЖК монитор Acer Nitro QG240YH3BIX (UM.QQ0EE.301)Ключевые особенностиДиза Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 150 грн. |
Acer Nitro QG240YH3BIXпредоплата Основні характеристики Конструкція ZeroFrame частота оновлення 100 Гц Технологія AMD FreeSync Програмне забезпечен... щеня Acer Display Widget Функція Black Boost набір технологій Acer VisionCare Ігровий монітор Acer Nitro QG240YH3BIXВід того, як швидко ви реагуєте на те, що бачите, зазвичай залежить результат зіткнення. З ігровим монітором Acer Nitro QG240YH3BIX ви отримаєте додаткові частки секунд, які визначать Dnn.in.uaМенше року (Львів) Поскаржитись | 6 650 грн. |
РК монітор Acer Nitro QG240YH3BIX (UM.QQ0EE.301)Ключові особливості
- Дизайн ZeroFrame
- Частота оновлення 100 Гц
- Вбудовані динаміки
- Технологія AMD FreeSync
- Від... щежет Acer Display Widget
- Функція Black Boost
- Колекція технологій Acer VisionCare
Ігровий монітор Acer Nitro QG240YH3BIX
Від того, наскільки швидко ви реагуєте на те, що бачите, зазвичай залежить результат битви. З ігровим монітором Acer Nitro QG240YH3BIX ви виграєте додаткові частки секунд, які визначать Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 144 грн. |
Серія Acer Nitro (ігрові)
від 4 899 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 30 149 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 3050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Endless OS, Wi-Fi 6, 2.5 кг
від 9 999 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 67 999 грн.
продуктивний, ігровий, 16 ", матовий, 2560x1600 (16:10), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7735HS, 3.2 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4070, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 2.7 кг
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 36 599 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 13420H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, 2.11 кг
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 42 899 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i7, 12650H, 1.7 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
від 8 599 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 36 699 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 13420H, 1.5 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR5, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.11 кг
від 9 307 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium
від 31 500 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, 2.5 кг
від 9 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 35 999 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
від 6 199 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
від 54 299 грн.
ігровий, 17.3 ", матовий, 2560x1440 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, автономний, 3.25 кг
від 4 999 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 43 365 грн.
ігровий, 15.6 ", матовий, 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Гц, Core i5, 12500H, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, DOS, Wi-Fi 6, підтримка VR, 2.5 кг
від 5 999 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 499 грн.
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 516 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 883 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible