Кухонна мийка Adamant Anila 650x500
Фото 10 |
Adamant Anila |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Anila 650x500
Усі ціни 120 →Кухонна мийка ADAMANT Anila сахара c сифоном Nova + кухонний змішувач та д | 4 400 грн. |
Кухонна мийка граніт Adamant ANILA Світло-сірий + Сифон Nova | 3 300 грн. |
Кухонна мийка граніт Adamant ANILA Чорний металік + Сифон Nova | 4 050 грн. |
Кухонна мийка ADAMANT Anila Avena c сифоном Nova + кухонний змішувач та до | 3 900 грн. |
Кухонна мийка ADAMANT Anila сiра c сифоном Nova + кухонний змішувач | 3 700 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →