Кухонна мийка Adamant Shell 780x500
Adamant Shell |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Shell 780x500
Усі ціни 66 →Мийка кухонна гранітна Adamant Shell 770х495х200 мм чорна SHELL 770Х495 | 3 803 грн. |
Кухонна мийка гранітна Adamant SHELL графіт-13 | 4 200 грн. |
Мийка кухонна гранітна Adamant Shell 770х495х200 мм сіра SHELL 770Х495 | 3 803 грн. |
Мойка кухонная гранитная Adamant Shell 770х495х200 мм авена SHELL 770Х495 | 3 803 грн. |
Мийка мармурова Adamant SHELL графіт-13 | 4 200 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →