Кухонна мийка Adamant Ellipsis 770x500
Фото 5 |
Adamant Ellipsis |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Ellipsis 770x500
Усі ціни 116 →Кухонна мийка граніт Adamant ELLIPSIS Чорний металік + Сифон Nova | 4 150 грн. |
Кухонна мийка ADAMANT Ellipsis графіт з сифоном + кухонний змішувач + доза | 5 050 грн. |
Кухонна мийка ADAMANT Ellipsis Old Stone з сифоном + кухонний змішувач + д | 5 050 грн. |
Кухонна мийка граніт Adamant ELLIPSIS Чорний + Сифон Nova | 4 150 грн. |
Кухонна мийка граніт Adamant ELLIPSIS Ivory + Сифон Nova | 4 150 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →