Кухонна мийка Adamant Prizma 590x500
Фото 10 |
Adamant Prizma |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Prizma 590x500
Усі ціни 84 →Кухонна мийка Adamant Prizma 59*49,5*20 см мокко-12 | 4 548 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT PRIZMA 60*50 см авена | 4 263 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT PRIZMA 60*50 см Білий | 4 263 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT PRIZMA 60*50 см Цукру | 4 263 грн. |
Кухонна мийка з граніту ADAMANT PRIZMA 60*50 см Коричневий | 4 263 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →