Кухонна мийка Adamant Sun 510x510
![]() |
Adamant Sun 510x510510x510 змішувач |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adamant 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adamant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adamant Sun 510x510
Усі ціни 252 →| 3 645 грн. |
Мийка кухонна гранітна Adamant Sunny Сіра 510 51х51 см 510Х200-04 | 3 044 грн. | ![]() |
Мийка кухонна Adamant Sun, штучний камінь, 510x200мм (4824296100106) 4824296100106 | 3 645 грн. | ![]() |
| 3 645 грн. |
Adamant 4824296100106 | 2 855 грн. | ![]() |
ще 20 пропозицій
Модификації Adamant Sun
| Ціни на Adamant Sun |
|---|---|---|---|---|
| Adamant Sun 510x510 | від 2 786 грн. | 253 пропозиції | ||
| Adamant Sun SA-01 510x510 змішувач | від 3 489 грн. | 90 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →