Литий диск AEZ Kaiman 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Відео 2Фото 24 | від 11 280 до 15 765 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації AEZ Kaiman 34
Характеристики
AEZ Kaiman 8x18/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити AEZ Kaiman 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Aez KAIMAN DARK - Gunmetal Frontpoliert (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66.6) | 12 999 грн. |
AEZ Kaiman (8J x 18 5x112 ET39 DIA66.6) High gloss На замовлення з Європи. | 13 490 грн. |
Aez Kaiman High Gloss R18 W8.0 PCD5x112 ET39.0 DIA66.6 | 14 260 грн. |
Aez Kaiman R18 W8 PCD5x112 ET39 DIA66.6 Gunmetal Front Polished AKAG8FP39E | 15 235 грн. |
AEZ Kaiman (8J x 18 5x112 ET39 DIA66.6 High gloss) | 14 030 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі