Відеокарта AFOX GeForce GTX 750 AF750-4096D5L4-V2
Фото 5 |
AFOX GeForce GTX 750 AF750-4096D5L4-V2 2022 рік |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GTX 750 AF750-4096D5L4-V2
Усі ціни 11 →Відеокарта GF GTX 750 4GB GDDR5 Afox (AF750-4096D5L4-V2) AF750-4096D5L4-V2 | 4 590 грн. |
AFOX Geforce GTX750 4GB (AF750-4096D5L4-V2) AF750-4096D5L4-V2 | 4 636 грн. |
Відеокарта AFOX Geforce GTX 750 4GB GDDR5 (AF750-4096D5L4-V2) AF750-4096D5 | 4 700 грн. |
Відеокарта AFOX Geforce GTX750 4GB GDDR5 128Bit DVI HDMI VGA LP Dual Fan ( | 4 508 грн. |
AFOX Geforce GTX750 4GB GDDR5 (AF750-4096D5L4-V2) AF750-4096D5L4-V2 | 4 351 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →