Відеокарта AFOX GeForce GT 710 AF710-2048D3L5
AFOX GeForce GT 710 AF710-2048D3L5 2023 ріккоротка |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GT 710 AF710-2048D3L5
Усі ціни 27 →Відеокарта AFOX Geforce GT710 2GB DDR3 (AF710-2048D3L5) AF710-2048D3L5 | 2 170 грн. |
AFOX Geforce GT710 (AF710-2048D3L5) | 2 170 грн. |
Відеокарта AFOX GeForce GT 710 2 GB (AF710-2048D3L5) GeForce GT 710 2 GB ( | 2 263 грн. |
Видеокарта AFOX GeForce GT 710 2GB DDR3 64Bit DVI HDMI VGA LP Single Fan ( | 2 212 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →