Охоронний датчик Ajax DoorProtect Fibra
Фото 4 |
Ajax DoorProtect Fibra |
|
Датчик відкриття призначений для монтажу в дверний короб або віконну раму. Складається з двох частин, магніту і датчика.
Ресурс роботи 2000000 відкриттів. Сумісний з гібридними централями Hub Hybrid (2G) та Hub Hybrid (4G)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax DoorProtect Fibra
Проводной датчик открытия Ajax DoorProtect Fibra white | 1 000 грн. |
Ajax DoorProtect FIBRA black LP22467 | 989 грн. |
Ajax DoorProtect FIBRA White LP22468 | 989 грн. |