Протипожежний датчик Ajax FireProtect 2 SB (Heat)
Відео 8Фото 14 |
Ajax FireProtect 2 SB (Heat) |
|
Спрацьовує при температурі більше 64 °С або при її збільшенні на понад 10°С за хвилину. Синхронне спрацьовування кількох датчиків.
Є версії з різним набором детекторів. Батарею не можна замінити. На відміну від FireProtect 2 RB (Heat) – незмінна батарея та більший термін роботи від неї. Є версія з живленням від мережі та резервним від батареї FireProtect 2 AC (Heat).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax FireProtect 2 SB (Heat)
Усі ціни 9 →Ajax Пожежний датчик аналізу температури FireProtect 2 SB Heat, незмінна б | 2 346 грн. |
Ajax FireProtect 2 SB Heat Jeweler Black (000035058) | 2 290 грн. |
Датчик диму Ajax FireProtect 2 SB Heat white | 2 419 грн. |
Ajax Датчик диму Ajax FireProtect 2 SB Heat white | 2 419 грн. |
Датчик диму Ajax FireProtect 2 SB Heat white | 2 419 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди