Охоронний датчик Ajax MotionProtect Plus Fibra
Ajax MotionProtect Plus Fibra |
|
Захист від помилкових спрацьовувань від кондиціонерів, камінів та інших відблисків.
Сумісний з гібридними централями Hub Hybrid (2G) і Hub Hybrid (4G)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax MotionProtect Plus Fibra
Проводной датчик движения c дополнительным сенсором Ajax MotionProtect Plu | 2 097 грн. |
Ajax MotionProtect Plus Fibra Black 99-00011034 | 1 409 грн. |
Ajax MotionProtect Plus Fibra Black LP22441 | 2 169 грн. |
Ajax MotionProtect Plus Fibra White 99-00011025 | 1 409 грн. |
Ajax MotionProtect Plus Fibra 99-00011521 | 2 169 грн. |