Протипожежний датчик Ajax FireProtect 2 RB (Heat) (000034666)
Відео 8Фото 14 |
Ajax FireProtect 2 RB (Heat) |
|
Спрацьовує при температурі більше 64 °С або при її збільшенні на понад 10 °С за хвилину. Синхронне спрацьовування кількох датчиків.
Є версії з різним набором детекторів. На відміну від FireProtect 2 SB (Heat) – змінна батарея, але менший термін роботи від неї. Є версія з живленням від мережі та резервним від батареї FireProtect 2 AC (Heat).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax FireProtect 2 RB (Heat)
Усі ціни 26 →Ajax Пожежний датчик аналізу температури FireProtect 2 RB Heat, змінна бат | 1 997 грн. |
Пожежний датчик аналізу температури Ajax FireProtect 2 Rb Heat Jeweller Wh | 2 059 грн. |
Пожарный датчик анализа температуры Ajax FireProtect 2 Rb Heat Jeweller Wh | 2 060 грн. |
Пожежний датчик аналізу температури Ajax FireProtect 2 RB Heat, jeweller, | 2 059 грн. |
Пожарный датчик анализа температуры Ajax FireProtect 2 rb Heat, сменная ба | 1 888 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди