Протипожежний датчик Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke)
Відео 7Фото 14 |
Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke) |
|
Захист від помилкових спрацьовувань на водяну пару. Двоспектральний оптичний сенсор розпізнає дим за розміром частинок у повітрі. Спрацьовує при 64 °С або підвищенні температури на 10 °С за хвилину. Синхронне спрацювання кількох датчиків.
Є версії з різним набором детекторів. На відміну від FireProtect 2 SB (Heat/Smoke) – змінна батарея, але менший термін роботи від неї. Є версія з живленням від мережі та резервним від батареї FireProtect 2 AC (Heat/Smoke).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax FireProtect 2 RB (Heat/Smoke)
Усі ціни 36 →Ajax Датчик диму та температури FireProtect 2 RB Heat Smoke Jeweler, змінн | 2 327 грн. |
Бездротовий датчик диму та температури Ajax FireProtect 2 Rb Heat Smoke Je | 2 399 грн. |
Беспроводной датчик дыма и температуры Ajax FireProtect 2 Rb Heat Smoke Je | 2 400 грн. |
Ajax FireProtect 2 RB Heat Smoke, Jeweler, сменная батарея (29691) | 2 399 грн. |
Датчик диму та температури Ajax FireProtect 2 RB Heat Smoke Jeweler, бездр | 2 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди