Протипожежний датчик Ajax FireProtect 2 SB (CO)
Відео 8Фото 14 |
Ajax FireProtect 2 SB (CO) |
|
Спрацювання при концентрації CO: 50ppm за 90 хвилин, 100ppm за 40 хвилин, 300ppm за 3 хвилини. Синхронне спрацювання кількох датчиків.
Є версії з різним набором сенсорів. Батарею не можна замінити. Відмінність від FireProtect 2 RB (CO) – незмінна батарея та більший термін роботи від неї. Є версія з живленням від мережі та резервним від батареї FireProtect 2 AC (CO).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax FireProtect 2 SB (CO)
Усі ціни 28 →Ajax Пожежний датчик аналізу чадного газу FireProtect 2 SB CO, незмінна ба | 3 278 грн. |
Пожежний датчик аналізу чадного газу Ajax FireProtect 2 Sb Co Jeweller Bla | 3 379 грн. |
Пожарный датчик анализа угарного газа Ajax FireProtect 2 Sb Co Jeweller Bl | 3 379 грн. |
Пожежний датчик аналізу чадного газу Ajax FireProtect 2 SB CO, jeweller, б | 3 379 грн. |
Пожежний датчик аналізу чадного газу Ajax FireProtect 2 SB CO, jeweller, б | 3 379 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди