Протипожежний датчик Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke)
Відео 7Фото 14 |
Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke) |
|
Захист від помилкових спрацьовувань на водяну пару. Двоспектральний оптичний сенсор розпізнає дим за розміром частинок повітря. Спрацьовує при 64 °С або підвищенні температури на 10°С за хвилину. Синхронне спрацювання кількох датчиків.
Є версії з різним набором сенсорів. Незмінна батарея. На відміну від FireProtect 2 RB (Heat/Smoke) – незмінна батарея та більший термін роботи від неї. Є версія з живленням від мережі та резервним від батареї FireProtect 2 AC (Heat/Smoke).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke)
Усі ціни 43 →Ajax Датчик диму та температури FireProtect 2 SB Heat Smoke Jeweler, незмі | 2 715 грн. |
Датчик диму Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke) Black | 2 799 грн. |
Бездротовий датчик диму та температури Ajax FireProtect 2 Sb Heat Smoke Je | 2 799 грн. |
Беспроводной датчик дыма и температуры Ajax FireProtect 2 Sb Heat Smoke Je | 2 800 грн. |
Датчик диму та температури Ajax FireProtect 2 SB чорний 000029700 | 2 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди