Охоронний датчик Ajax DoorProtect Plus Fibra
Фото 4 |
Ajax DoorProtect Plus Fibra |
|
Основна відмінність версії DoorProtect Plus від DoorProtect це наявність додаткових сенсорів нахилу і вібрації (удару).
Ресурс роботи 2000000 відкриттів. Сумісний з гібридними централями Hub Hybrid (2G) і Hub Hybrid (4G)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ajax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ajax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ajax DoorProtect Plus Fibra
Проводной датчик открытия, удара и наклона Ajax DoorProtect Plus Fibra whi | 1 491 грн. |
Ajax DoorProtect Plus Fibra White 99-00011031 | 1 519 грн. |
Ajax DoorProtect Plus Fibra Black LP22469 | 1 519 грн. |