Витяжка Akpo WK-7 Micra 700 60 WH білий
Фото 7 |
Akpo WK-7 Micra 700 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Akpo WK-7 Micra 700 60 WH
Ціни на Akpo WK-7 Micra 700 60 WH |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-7 Micra 700 60 WH білий | від 3 529 грн. | 1 пропозиція | ||
Akpo WK-7 Micra 700 60 IX нержавіюча сталь | від 3 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Akpo WK-7 Micra 700 60 BK чорний | від 3 526 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →