Витяжка Akpo WK-12 Micra 50 WH білий
Фото 5 |
Akpo WK-12 Micra 50 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-12 Micra 50 WH білий
Усі ціни 6 →Витяжка вбудована Akpo WK-12 Micra 50 White | 4 233 грн. |
Витяжка вбудована Akpo WK-12 Micra 50 White | 4 900 грн. |
Витяжка вбудована Akpo WK-12 Micra 50 White | 4 223 грн. |
Вытяжка встроенная Akpo WK-12 Micra 50 White | 4 229 грн. |
Витяжка вбудована Akpo WK-12 Micra 50 White | 4 897 грн. |
Вытяжка встроенная Akpo WK-12 Micra 50 White | 4 223 грн. |
Модификації Akpo WK-12 Micra 50 WH
Ціни на Akpo WK-12 Micra 50 WH |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-12 Micra 50 WH білий | від 4 223 грн. | 6 пропозицій | ||
Akpo WK-12 Micra 50 BK чорний | від 4 802 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →