Змішувач Cersanit Vigo S951-010 (AATB1000105983)
Cersanit Vigo S951-010 Vigoбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Vigo S951-010
Усі ціни 20 →Cersanit Cersanit Vigo S951-010 | 2 970 грн. |
Змішувач для ванної одновентильний із коротким зливом CERSANIT VIGO S951-0 | 2 970 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Vigo (S951-010) | 2 970 грн. |
Cersanit Vigo S951-010 | 2 361 грн. |
Cersanit Cersanit Змішувач VIGO ванна/душ хром - S951-010 | 2 316 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →