Змішувач Ferro Savio BSV1
Ferro Savio BSV1 Savioбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ferro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ferro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ferro Savio BSV1
Усі ціни 6 →Ferro Ferro Savio BSV1 | 2 232 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO Savio хром лат | 2 232 грн. |
Змішувач для ванни Ferro Savio (BSV1) BSV1 | 2 232 грн. |
Змішувач-кран для ванни FERRO SAVIO (BSV1) | 2 232 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FERRO Savio хром лат | 2 232 грн. |
Змішувач для ванни Ferro Savio BSV1 хром | 2 274 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →