Твердопаливний котел Altep PELLETS A 40 40 кВт
Altep PELLETS A 40 40 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:40 кВт, площа ~ 320 м²
Об'єм бункера:228 кг
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Всі характеристики
Характеристики PELLETS A 40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Altep PELLETS A 40
Ціни на Altep PELLETS A 40 |
---|---|---|---|---|
Altep PELLETS A 10 10 кВт | від 97 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Altep PELLETS A 15 15 кВт | від 110 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep PELLETS A 20 20 кВт | від 117 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep PELLETS A 25 25 кВт | від 123 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep PELLETS A 30 30 кВт | від 133 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep PELLETS A 40 40 кВт | від 153 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →