Твердопаливний котел Altep PELLETS A 25 25 кВт
Altep PELLETS A 25 25 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Об'єм бункера:146 л
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Всі характеристики
Характеристики PELLETS A 25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep PELLETS A 25 25 кВт
Твердотопливный котел Altep Pellets A 25 кВт, автоматика | 142 000 грн. |
Пелетний котел ALTEP A Pellets 25 кВт | 123 000 грн. |
Пелетний котел Altep Pellets A 25 | 142 000 грн. |
Модификації Altep PELLETS A 25
Ціни на Altep PELLETS A 25 |
---|---|---|---|---|
Altep PELLETS A 10 10 кВт | від 97 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Altep PELLETS A 15 15 кВт | від 110 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep PELLETS A 20 20 кВт | від 117 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep PELLETS A 25 25 кВт | від 123 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep PELLETS A 30 30 кВт | від 133 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Altep PELLETS A 40 40 кВт | від 153 000 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →